Zahradní skříňka TOOL STORE

Prostorná TOOL STORE skříň je dostatečně velká pro uložení mnoha nářadí a příslušenství, které jsou potřebné pro práci na zahradě. Bez... více informací »
Zahradní skříňka TOOL STORE
Značka: Kup Židle
8 690 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorná TOOL STORE skříň je dostatečně velká pro uložení mnoha nářadí a příslušenství, které jsou potřebné pro práci na zahradě. Bez...

Prostorná TOOL STORE skříň je dostatečně velká pro uložení mnoha nářadí a příslušenství, které jsou potřebné pro práci na zahradě.
Bez problému můžete také uložit uvnitř: barbecue gril, nábytek, podušky, konve, květináče a mnohé další předměty.
Možnost instalování police je další velká výhoda. Velmi stabilní konstrukce, zesílené stěny a možnost zamknutí dvoukřídlých dveří visacím zámkem – to vše zaručí, že uložené předměty jsou chráněny.
Další skvělou vlastností je možnost natírat stěny, díky nové DUOTECH technologii.
Store lze kombinovat s Oakland domky.výška výrobku120cmšířka výrobku140cmdélka výrobku77cmhmotnost celkem37kgmateriállisovaný plastbarvašedo-hnědározměr balení170x75x20cmmateriál baleníPAP karton
Ve slevě tento produkt Zahradní skříňka TOOL STORE je k dispozici již dnes tu na stránkách v oblíbené rubrice zahrada. Mrkněte na zcela nové produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu! Populární dodavatel Kup Židle má ve stále nabídkce vysoce kvalitní výrobky Naše nabídka je široká, podívejte se taky na více kousků od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Zahradní skříňka TOOL STORE od dodavatele zboží Kup Židle jde získat momentálně na našich stránkách opravdu levně. Nyní pořídíte od 8 690 Kč.