Zahradní souprava ALABAMA — hnědá

Sedací souprava ALABAMA  nejen na zahradu, ale i do interiérů. Vyrobena z lisovaného plastu v imitaci umělého ratanu v hnědé barvě, set je doplněn o... více informací »
Zahradní souprava ALABAMA — hnědá
Značka: Kup Židle
7 399 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava ALABAMA  nejen na zahradu, ale i do interiérů. Vyrobena z lisovaného plastu v imitaci umělého ratanu v hnědé barvě, set je doplněn o...

Sedací souprava ALABAMA  nejen na zahradu, ale i do interiérů. Vyrobena z lisovaného plastu v imitaci umělého ratanu v hnědé barvě, set je doplněn o pohodlné podušky. Velká výhoda tohoto materiálu je snadná údržba, odolnost a dlouhá životnost. Set se skládá ze dvou křesílek, stolku a sofa. Záruka 24 měsíců.
Parametry:

obsah setu
2x křeslo + lavice + stůl

výška křesla
77cm

šířka křesla
65cm

délka křesla
67cm

výška lavičky
77cm

šířka lavičky
129cm

délka lavičky
67cm

výška stolu
43cm

šířka stolu
59cm

délka stolu
59cm

nosnost křesla
100kg

nosnost lavičky
2x100kg

nosnost stolu
50kg

materiál
lisovaný plast

barva
hnědá + šedohnědá podušky

Hodně oblíbený produkt můžete dostat bezstarostně tady u nás umístěný v rubrice zahrada. Nyní si můžete koupit ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu. V očích zákazníků populární značka Kup Židle pro vás připravuje prvotřídní zboží. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Zahradní souprava ALABAMA — hnědá pocházející od značky Kup Židle snadno naleznete u nás nyní pořád výhodně. V akci za cenu 7 399 Kč.