Zahradní stolek malý — umělý ratan, 77×57×42, antracit

Elegantní a vysoce kvalitní stolek se skvělým designem, ideální do malých prostorů nebo také na zahradu, terasu či balkón. Zahradní stolek je k... více informací »
Zahradní stolek malý — umělý ratan
Značka: Kup Židle
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a vysoce kvalitní stolek se skvělým designem, ideální do malých prostorů nebo také na zahradu, terasu či balkón. Zahradní stolek je k...

Elegantní a vysoce kvalitní stolek se skvělým designem, ideální do malých prostorů nebo také na zahradu, terasu či balkón. Zahradní stolek je k dispozici v oblébeném antracitovém provedení. Velkou výhodou je jednoduchá údržba a snadné sestavení.
Parametry produktu
Šířka: 77 cm
Hloubka: 57 cm
Výška: 42 cm
Hmotnost: 3 kg
Nosnost: 50 kg Povedený produkt Zahradní stolek malý — umělý ratan, máte možnost dostat právě zde tady na webu zařazený v kategorii zahrada! Nyní pořídíte podobné produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. To ale není všechno, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Zahradní stolek malý — umělý ratan, 77×57×42, antracit od kvalitního výrobce Kup Židle lze získat právě dnes za výhodnou cenu! Cena od 1 290 Kč.