Zahradní stolek MELODY — HNĚDÁ, umělý ratan

Plastový stůl Melody s imitací ratanu má jednoduchý, ale přitom propracovaný design. Stůl má rozměry 79x79x72cm, výborně se hodí k plastovým... více informací »
Zahradní stolek MELODY — HNĚDÁ
Značka: Kup Židle
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Plastový stůl Melody s imitací ratanu má jednoduchý, ale přitom propracovaný design. Stůl má rozměry 79x79x72cm, výborně se hodí k plastovým...

Plastový stůl Melody s imitací ratanu má jednoduchý, ale přitom propracovaný design. Stůl má rozměry 79x79x72cm, výborně se hodí k plastovým židlím z naší nabídky. Tento stůl nemá otvor pro slunečník.
Parametry:
Šířka: 79 cmHloubka: 79 cmVýška: 72 cmDesignový produkt Zahradní stolek MELODY — HNĚDÁ, umělý ratan jde pořídit lehce tady na našem webu ve známé sekci zahrada. Připravili jsme pro vás skvělé produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny! V očích zákazníků populární značka Kup Židle může nabídnout vysoce kvalitní zboží Nebojte, máme toho více, mrkněte na další kvalitní zboží značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Zahradní stolek MELODY — HNĚDÁ, umělý ratan od top značky Kup Židle jednoduše naleznete tady teď právě za akční cenu! Aktuálně v akci za 1 299 Kč.