Zahradní stolek SOLA — plast, více barev Antracit

Zahradní plastový stolek Sola má rozměry 90x60x46 cm. Svými rozměry a jednoduchým, ale elegantním designem je skvělým doplňkem k... více informací »
Zahradní stolek SOLA — plast
Značka: Kup Židle
929 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní plastový stolek Sola má rozměry 90x60x46 cm. Svými rozměry a jednoduchým, ale elegantním designem je skvělým doplňkem k...

Zahradní plastový stolek Sola má rozměry 90x60x46 cm. Svými rozměry a jednoduchým, ale elegantním designem je skvělým doplňkem k zahradním křeslům a lavicím. Z našeho sortimentu můžete tento plastový stůl doplnit lavicí Muska nebo židlí Foldi.
Parametry:
90x60x46 cmNosnost 80 kg
Velmi prodávaný kousek Zahradní stolek SOLA — plast, více barev lze získat ještě tu na našem webu zařazený v kategorii zahrada. Mrkněte na kvalitní produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce Kup Židle vám nabízí kvalitní zboží

Unikátní a oblíbený kus Zahradní stolek SOLA — plast, více barev Antracit od známé značky Kup Židle snadno seženete teď téměř zdarma. Ceny od 929 Kč.