Zahradní stůl CRESTON — antracit, plast

Zahradní plastový stůl Creston v antracitovém barevném provedení vhodný i pro posezení s větší společností. Je velmi praktický pro svou pevnost a... více informací »
Zahradní stůl CRESTON — antracit
Značka: Kup Židle
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní plastový stůl Creston v antracitovém barevném provedení vhodný i pro posezení s větší společností. Je velmi praktický pro svou pevnost a...

Zahradní plastový stůl Creston v antracitovém barevném provedení vhodný i pro posezení s větší společností. Je velmi praktický pro svou pevnost a stabilitu umocněnou středovým křížem v nohou. Stůl najde své využití na zahrádce i terase. V desce stolu je otvor na slunečník. Záruka 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 137 cmHloubka: 88 cmVýška: 72 cm Výjimečný a žádaný produkt Zahradní stůl CRESTON — dostanete rovnou tu na stránkách v oblíbené rubrice zahrada! Pořiďte si kvalitní produkty z této sekce za skvělou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více produktů od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární výrobce Kup Židle dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment.

Tento velmi oblíbený výrobek Zahradní stůl CRESTON — antracit, plast originál od značky Kup Židle jednoduše naleznete právě teď opravdu levně! Nabídka již od 1 890 Kč.