Zahradní stůl CRESTON — zelená, plast

Zahradní plastový stůl Creston v zeleném barevném provedení vhodný i pro posezení s větší společností. Je velmi praktický pro svou pevnost a... více informací »
Zahradní stůl CRESTON — zelená
Značka: Kup Židle
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní plastový stůl Creston v zeleném barevném provedení vhodný i pro posezení s větší společností. Je velmi praktický pro svou pevnost a...

Zahradní plastový stůl Creston v zeleném barevném provedení vhodný i pro posezení s větší společností. Je velmi praktický pro svou pevnost a stabilitu umocněnou středovým křížem v nohou. Stůl najde své využití na zahrádce i terase. V desce stolu je otvor na slunečník. Záruka 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 137 cmHloubka: 88 cmVýška: 72 cm Levný produkt máte možnost najít snadno tu na stránkách v oblíbené kategorii zahrada. Připravili jsme pro vás akční produkty z této známé sekce jednoduše online. Oblíbený výrobce Kup Židle má v nabídce velmi kvalitní výrobky. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od výrobce Kup Židle. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný kus Zahradní stůl CRESTON — zelená, plast od oblíbené značky Kup Židle můžete získat na našich stránkách nyní opravdu levně! Akční ceny od 1 890 Kč.