Zahradní stůl ELSA — zelená, plast

Zahradní stůl Elsa v zeleném barevném provedení. Praktický i jako odkládací stůl vhodný na zahradu. Díky plastovému provedení je pevný a snadno... více informací »
Zahradní stůl ELSA — zelená
Značka: Kup Židle
899 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní stůl Elsa v zeleném barevném provedení. Praktický i jako odkládací stůl vhodný na zahradu. Díky plastovému provedení je pevný a snadno...

Zahradní stůl Elsa v zeleném barevném provedení. Praktický i jako odkládací stůl vhodný na zahradu. Díky plastovému provedení je pevný a snadno se udržuje. Záruka 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 100 cmHloubka: 68 cmVýška: 72 cm  Oblíbený kousek Zahradní stůl ELSA — zelená, máte možnost dostat právě zde tu na našich stránkách ve známé sekci zahrada! Nyní můžete získat ještě další kusy z této rubriky za zcela nejnižší cenu. V očích zákazníků populární výrobce Kup Židle dodává vynikající produkty. Udělejte si radost. To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Zahradní stůl ELSA — zelená, plast od našeho předního výrobce Kup Židle můžete nakoupit u nás teď téměř zdarma. Výhodně za 899 Kč.