Zahradní stůl GORDON — 138×80×72, antracit, plast

Zahradní stůl Gordon je vhodný pro posezení i s větší společností. Stůl má vynikající pevnost a stabilitu. Stůl obdélníkového tvaru je... více informací »
Zahradní stůl GORDON — 138×80×72
Značka: Kup Židle
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní stůl Gordon je vhodný pro posezení i s větší společností. Stůl má vynikající pevnost a stabilitu. Stůl obdélníkového tvaru je...

Zahradní stůl Gordon je vhodný pro posezení i s větší společností. Stůl má vynikající pevnost a stabilitu. Stůl obdélníkového tvaru je vyrobený z plastu v barevném provedení antracit. Je vhodnou volbou na zahradu nebo terasu.
Parametry:
Šířka: 80 cmDélka: 138 cmVýška: 72cmTento neodolatelný produkt Zahradní stůl GORDON — 138×80×72, můžete získat prostě na našich stránkách v populární sekci zahrada. Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této kategorie ve výhodné akci. Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další produkty značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Zahradní stůl GORDON — 138×80×72, antracit, plast od top značky Kup Židle jednoduše najdete právě nyní ve výprodejové akci! Nabídky od 1 899 Kč.