Zahradní stůl JOKER — 138×78×72, umělý ratan, více barev Hnědá

Prostorný plastový stůl Joker v imitaci umělého ratanu vám skvěle poslouží na zahradě či terase. Rozměry tohoto stolu jsou... více informací »
Zahradní stůl JOKER — 138×78×72
Značka: Kup Židle
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorný plastový stůl Joker v imitaci umělého ratanu vám skvěle poslouží na zahradě či terase. Rozměry tohoto stolu jsou...

Prostorný plastový stůl Joker v imitaci umělého ratanu vám skvěle poslouží na zahradě či terase. Rozměry tohoto stolu jsou 138x78x72cm. Vhodným doplňkem jsou židle, které naleznete v nabídce zahradních židlí. Váha stolu je 10,5 kg.
Parametry:
Šířka: 138 cmHloubka: 78 cmVýška: 72 cm Tento velmi oblíbený produkt je k dispozici pohodlně tady a teď na našem webu v populární rubrice zahrada. Nyní si můžete vybrat akční kousky z této známé sekce za výborné peníze. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků značky Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Kup Židle poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Podívejte se sami!

Výjimečný výrobek Zahradní stůl JOKER — 138×78×72, umělý ratan, více barev Hnědá s osvědčenou značkou Kup Židle snadno můžete sehnat tady teď skutečně levně. Nabídky od 1 999 Kč.