Zahradní stůl ROA — plast, bílá

Klasický zahradní plastový stůl v nadčasovém designu, který se bude skvěle vyjímat na zahradě, terase či restaurační zahrádce. Vysoká odolnost a... více informací »
Zahradní stůl ROA — plast
Značka: Kup Židle
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický zahradní plastový stůl v nadčasovém designu, který se bude skvěle vyjímat na zahradě, terase či restaurační zahrádce. Vysoká odolnost a...

Klasický zahradní plastový stůl v nadčasovém designu, který se bude skvěle vyjímat na zahradě, terase či restaurační zahrádce. Vysoká odolnost a barevná stálost. Až pro čtyři osoby. S otvorem na slunečník. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 137 cmHloubka: 85 cmVýška: 72 cm Tento exkluzivní kousek Zahradní stůl ROA — je dostupný právě tu na našich stránkách ve známé rubrice zahrada. Nyní získáte ostatní produkty z této známé sekce z pohodlí domova. Přední výrobce Kup Židle pro své zákazníky poskytuje kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další skvělé zboží od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný výrobek Zahradní stůl ROA — plast, bílá od výrobce Kup Židle naleznete právě nyní skutečně výhodně. Cena od 1 199 Kč.