Zahradní stůl ROA — plast, zelená

Klasický zahradní plastový stůl v nadčasovém designu, který se bude skvěle vyjímat na zahradě, terase či restaurační zahrádce. Vysoká odolnost a... více informací »
Zahradní stůl ROA — plast
Značka: Kup Židle
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický zahradní plastový stůl v nadčasovém designu, který se bude skvěle vyjímat na zahradě, terase či restaurační zahrádce. Vysoká odolnost a...

Klasický zahradní plastový stůl v nadčasovém designu, který se bude skvěle vyjímat na zahradě, terase či restaurační zahrádce. Vysoká odolnost a barevná stálost. Až pro čtyři osoby. S otvorem na slunečník. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 137 cmHloubka: 85 cmVýška: 72 cm
Unikátní a žádaný kousek máte možnost sehnat mimo jiné tady a teď na našem webu ve známé rubrice zahrada. Najděte si zlevněné kousky ze zmíněné sekce za super ceny. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další skvělé zboží od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Kup Židle dlouhodobě nabízí vynikající výrobky.

Neodolatelný kus Zahradní stůl ROA — plast, zelená od top značky Kup Židle můžete získat právě levně! Ceny již od 1 349 Kč.