Zahradní stůl s mozaikou LUNSAR — deska z keramické mozaiky, kov, černý lak

Zahradní stolek LUNSAR s kovovou konstrukcí černé barvy a mozaikovou keramickou deskou v kamenném dekoru šedooranžové barvy. Deska je usazena na... více informací »
Zahradní stůl s mozaikou LUNSAR — deska z keramické mozaiky
Značka: Kup Židle
1 880 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní stolek LUNSAR s kovovou konstrukcí černé barvy a mozaikovou keramickou deskou v kamenném dekoru šedooranžové barvy. Deska je usazena na...

Zahradní stolek LUNSAR s kovovou konstrukcí černé barvy a mozaikovou keramickou deskou v kamenném dekoru šedooranžové barvy. Deska je usazena na čtyřech zajímavě tvarovaných nohách. Povrchová úprava je kvalitním práškovým nástřikem v černém matném odstínu.
Stolek je lehce demontovatelný a skladný, co oceníte při zaklízení zahradního nábytku na zimní období. Stůl je určen pro použití v exteriéru, přesto vystavování dlouhodobým nepříznivým povětrnostním podmínkám může mít vliv na jeho životnost. Chraňte před sněhem.
K tomuto stolu se designově hodí zahradní židle stejnojmenného názvu.
Parametry produktu

Počet balení:
1

Karton1:
15,571,5x10x67cm

Demontované:
ano

Šířka (cm):
60

Hloubka (cm):
71

Výška (cm):
60

Tloušťka desky:
2 cm

Typ podnože:
4 nohy

Materiál kostry:
kov

Styl:
zahradní

Rozměr nohy:
pr. 1,5 cm

Tvar desky:
kulatá

Rozklad:
ne

Barva desky:
barevná keramikačerná

Materiál desky:
keramikakov

Materiál nohou:
kov

Dekor:
kámen

Tento velmi oblíbený výrobek Zahradní stůl s mozaikou LUNSAR — deska z keramické mozaiky, kov, černý lak od skvělého a známého výrobce Kup Židle máte možnost pořídit zrovna ve slevě. Výhodně teď u nás za 1 880 Kč.