Zahradní židle KARA — plast, více barev Antracit

Plastová židle KARA najde své využití v domácnosti, na zahrádce i balkónech. Zároveň díky svému jemnému a propracovanému... více informací »
Zahradní židle KARA — plast
Značka: Kup Židle
590 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová židle KARA najde své využití v domácnosti, na zahrádce i balkónech. Zároveň díky svému jemnému a propracovanému...

Plastová židle KARA najde své využití v domácnosti, na zahrádce i balkónech. Zároveň díky svému jemnému a propracovanému designu skvěle vypadá. Plastová židle je v barevném provedení antracit, bílá nebo zelená Záruka 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 60 cmHloubka: 62 cmVýška: 89 cm Tento oblíbený produkt Zahradní židle KARA — plast, více barev Antracit máte možnost najít zrovna tu na webu v populární sekci zahrada! Prozkoumejte ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za extra cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Zahradní židle KARA — plast, více barev Antracit s osvědčenou značkou Kup Židle snadno můžete získat u nás teď opravdu výhodně! Cena již od 590 Kč.