Zahradní židle MAURY — kov, šedá

Zahradní židle Maury má pevnou kovovou konstrukci černé barvy a je čalouněna z umělé textilie v šedé barvě. Velkou výhodou je... více informací »
Zahradní židle MAURY — kov
Značka: Kup Židle
999 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní židle Maury má pevnou kovovou konstrukci černé barvy a je čalouněna z umělé textilie v šedé barvě. Velkou výhodou je...

Zahradní židle Maury má pevnou kovovou konstrukci černé barvy a je čalouněna z umělé textilie v šedé barvě. Velkou výhodou je nízká váha a snadná manipulovatelnost. Díky svému modernímu designu se židle hodí na zahradu, terasu nebo balkón. Nosnost židle je až 100 kg. 
Parametry: 
Šířka: 69 cm
Hloubka: 55 cm
Výška: 95 cm
Nosnost: 100 kg
Hmotnost: 5 kg Žádaný produkt můžete dostat již dnes tu na našich stránkách v populární sekci zahrada. Vyberte si nové produkty z této rubriky za akční cenu! Přední výrobce Kup Židle má prvotřídní produkty A to ještě není vše! To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Zahradní židle MAURY — kov, šedá od dodavatele kvalitních produktů Kup Židle můžete získat zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 999 Kč.