Zahradní židle SELMA — antracit, umělý ratan

Zahradní židle Selma je vyrobená z umělého ratanu v antracitové barvě. Díky svému jemnému a propracovanému designu najde své využití v... více informací »
Zahradní židle SELMA — antracit
Značka: Kup Židle
999 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní židle Selma je vyrobená z umělého ratanu v antracitové barvě. Díky svému jemnému a propracovanému designu najde své využití v...

Zahradní židle Selma je vyrobená z umělého ratanu v antracitové barvě. Díky svému jemnému a propracovanému designu najde své využití v domácnosti, na zahrádce i terasách. Nosnost 130 kg. Záruka 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 55 cmHloubka: 48 cmVýška: 86 cm Unikátní a žádaný kus je dostupný lehce tady na našem webu zařazený v sekci zahrada! Vyberte si skvělé produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. Významná značka Kup Židle poskytuje skvělé produkty Nakupujte výhoděn u nás. To ale není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další prověřené produkty značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zlevněný výrobek Zahradní židle SELMA — antracit, umělý ratan od našeho předního výrobce Kup Židle můžete koupit právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně. K sehnání zrovna v akci za 999 Kč.