ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Edge Skid

Židle ADK EDGE skid Jednací židle ADK EDGE skid je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost. Nabídne skvělou... více informací »
ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Edge Skid
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Židle ADK EDGE skid Jednací židle ADK EDGE skid je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost. Nabídne skvělou...

Židle ADK EDGE skid Jednací židle ADK EDGE skid je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost. Nabídne skvělou ergonomii pro dlouhé sezení a zajistí správné držení těla. Černý potah z ekokůže je nejen vkusný, ale také vysoce odolný a praktický pro denní použití. Jednoduše se udržuje a na pohled je k nerozeznání od pravé kůže. Židle ADK EDGE Skid stojí na robustní základně z ohýbaných chromovaných trubek. Letmá konstrukce židle umožňuje jemné pohupování, které vás při práci i…
Oblíbený produkt je k dostání rovněž na stránkách umístěný v sekci konferenční a jednací židle. Vyhledejte si podobné zboží ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od značky ADK Trade s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Výrobce ADK Trade s.r.o. dlouhodobě prodává špičkové výrobky. A to ještě není vše.

Tento zlevněný kus ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Edge Skid od značky ADK Trade s.r.o. můžete pořídit u nás teď za výhodnou cenu. Akční ceny od 1 990 Kč.