Židle a stoly pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle Office More DVIS — více barev Černá

Tento velmi žádaný kousek Kancelářská ergonomická židle Office More DVIS — více barev Černá od značky s tradicí a dobrou pověstí Kup Židle jde sehnat v naší aktuální nabídce výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 4 799 Kč.
Kancelářská ergonomická židle Office More DVIS — více barev Černá
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
4 799

Ergonomická kancelářská židle Office More DVIS nabízí i přes nižší cenu bohatou výbavu a velmi dobré dílenské zpracování. Díky velkým možnostem nastavení si ji ideálně přizpůsobí většina uživatelů s výškou do 185 cm. Perfektní model pro 8hodinovou práci. Nosnost 120 kg. Prodloužená záruka na 36 měsíců.
Hlavní výhody ergonomické židle DVIS

výškově nastavitelná bederní opora
nastavení výšky opěráku up-down 
výškově nastavitelná opěrka hlavy
synchronní mechanismus s nastavením síly protiváhy
hloubkově nastavitelný sedák (0-50 mm)
2D nastavitelné područky
odnímatelné ramínko na šaty
kolečka univerzálně pro všechny povrchy
prodloužená záruka 36 měsíců

Model je nastavitelný tak, aby se přizpůsobil každému svému uživateli. Opěrák je výškově nastavitelný se systémem, navíc vybavený bederní oporou pro maximální komfort. I ta jde nastavit, a to výškově. Záda jsou potažená černou síťovinou; materiálem oblíbeným zejména pro svoji prodyšnost. Látkově čalouněný sedák je pak nastavitelný hloubkově a uvnitř jej vyplňuje studená pěna vstřikovaná do formy. Vybavený je výškově nastavitelnými područkami s měkkou dotykovou plochou.
V srdci židle se pak skrývá synchronní mechanismus, který poskytuje aretaci a nastavení síly protiváhy. Odolný nylonový kříž disponuje univerzálními pogumovanými kolečky, která jsou vhodná na všechny typy povrchů.
Rozměry

Celková výška 119 – 127 cm
Výška sedu 42 – 52 cm
Hloubka sedu 46 – 51 cm
Šířka sedu 45 cm