Židle a stoly pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle OFFICE PRO K10 — více barev Černá

Tento oblíbený výrobek Kancelářská ergonomická židle OFFICE PRO K10 — více barev Černá s osvědčenou značkou Kup Židle jednoduše získáte zde nyní za výborné peníze! V současnosti za 7 999 Kč.
Kancelářská ergonomická židle OFFICE PRO K10 — více barev Červená
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
7 999

Model K10 je špičková ergonomická židle od české značky Office Pro, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Díky velkým možnostem nastavení je ideální pro 8hodinové sezení a intenzivní kancelářskou práci. Nosnost 120 kg, záruka 5 let.
Hlavní výhody ergonomické židle K10

Synchronní mechanismus s unikátním nastavením síly protiváhy
Posun sedáku
Výškově nastavitelný opěrák
Nastavitelná hlavová opěrka
Bederní opěrka a nastavitelné područky (úhel, hloubka, výška)
Prodloužená záruka

I přes příznivou cenu se model K10 řadí mezi nejvyšší ergonomickou třídu, a to díky skutečnosti, že jej perfektně přizpůsobíte téměř jakékoliv postavě. Ve výbavě najdete moderní mechanismus s automatickým nastavením protiváhy, nastavitelnou bederní opěrku, multifunkční područky nebo univerzální kolečka na všechny podlahy. Vůbec největší benefit představují dva doplňky: nastavitelná hloubka sedáku a výška opěráku. Židle je tak vhodná i do kanceláří, kde se na židli střídá více uživatelů.
Kancelářská židle K10 splňuje všechny standardy kvality a bezpečnosti dle certifikace BIFMA, jedné z nejpřísnějších norem na světě. Židle K10 navíc získala ocenění v nejprestižnější soutěži GOOD DESIGN a PIN UP DESIGN AWARDS, udílené vybraným výrobkům za vynikající vzory s komplexním hodnocením estetiky a funkčnosti.
Parametry:
Šířka 67 cm
Šířka sedu 50 cm
Hloubka 58 cm
Hloubka sedu 46-52 cm
Výška sedu 48 cm
Výška bez podhlavníku 101-109 cm
Výška s podhlavníkem 119-126 cm