Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney 2, tmavě šedá P130151

Kancelářská židle Sydney 2 Kancelářská židle Sydney 2 je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney 2
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Sydney 2 Kancelářská židle Sydney 2 je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat...

Kancelářská židle Sydney 2 Kancelářská židle Sydney 2 je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi pohodlím a stylem, Sydney 2 totiž zajišťuje obojí. Minimalistické barevné provedení zvýrazněné o černé akcenty a detaily konstrukce, zajišťuje totiž jedinečnost této židle. Široké možnosti nastavení a ergonomie poté poskytují komfort i během dlouhých hodin sezení. Díky tomu si židle Sydney 2 najde své místo v každé kanceláři či jednací místnosti. Originalita kancelářské židle Sydney… Povedený produkt je k získání jednoduše tu na stránkách umístěný v rubrice židle do kanceláře. Pořiďte si oblíbené kusy ve zmiňované sekci na pár kliknutí! Tento výrobce Global Income s.c. dlouhodobě nabízí špičkové produkty.

Akční produkt Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney 2, tmavě šedá P130151 od top výrobce Global Income s.c. snadno seženete u nás teď ve výprodejové akci! Akční cena 2 690 Kč.