Halmar Herní židle SONIC, černá/šedá

Kancelářská židle SONIC je dokonalou kombinací pohodlí, estetiky a kvality zpracování. Židle Vás již na první pohled upozorní... více informací »
Halmar Herní židle SONIC
Značka: Halmar
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle SONIC je dokonalou kombinací pohodlí, estetiky a kvality zpracování. Židle Vás již na první pohled upozorní...

Kancelářská židle SONIC je dokonalou kombinací pohodlí, estetiky a kvality zpracování. Židle Vás již na první pohled upozorní svým vzhledem. K čalounění je použita velice vkusná membránová tkanina. Pro elegantní design je použita tkanina ve dvou odstínech, černém a šedém. Oba tyto odstíny se harmonicky doplňují a zvýrazňují elegantní linie této kancelářské židle. Jednoduché barevné provedení je pak doplněno osobitým prošíváním, které židli dodává na originalitě a charakteru. Židle disponuje mechanismem… Výjimečný a žádaný výrobek Halmar Herní židle SONIC, černá/šedá jde pořídit zrovna na našich stránkách umístěný v rubrice herní křesla k počítači. Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny! Výrobce Halmar dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky. A to ještě není vše! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě kus Halmar Herní židle SONIC, černá/šedá pocházející od značky Halmar jednoduše můžete sehnat tady teď ve výprodejové akci! Ceny od 3 890 Kč.