Halmar Jídelní rozkládací stůl Colorado, zlatý dub

Jídelní rozkládací stůl Colorado, zlatý dub Hledáte-li zajímavý jídelní stůl, tak vás jistě jídelní stůl Colorado mile... více informací »
Halmar Jídelní rozkládací stůl Colorado
Značka: Halmar
4 190 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jídelní rozkládací stůl Colorado, zlatý dub Hledáte-li zajímavý jídelní stůl, tak vás jistě jídelní stůl Colorado mile překvapí. Nejenže vás uchvátí svým nápaditým oválným tvarem, ale překvapí vás i svojí rozkládací funkcí. Tento jídelní stůl se stane kouskem vybavení, který bude spojovat vaši domácnost, a vytvoří prostor, ve kterém si budete užívat společné chvíle s rodinou či přáteli. Prostorná rozkládací deska stolu Colorado je vyrobena z laminovaného MDF v dekoru zlatého dubu. MDF je středně tvrdý…
Hodně žádaný produkt Halmar Jídelní rozkládací stůl je k sehnání ještě tady na našem webu v oblíbené kategorii stoly do jídelny! Nyní získáte další výrobky ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený dodavatel Halmar pro své zákazníky prodává skvělé produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.