Halmar Jídelní stůl BILOTTI, sklo/matný světle šedý/ořech

Jídelní stůl BILOTTI je velice moderní a robustní stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben ve velice elegantním designu, a v... více informací »
Halmar Jídelní stůl BILOTTI
Značka: Halmar
17 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl BILOTTI je velice moderní a robustní stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben ve velice elegantním designu, a v...

Jídelní stůl BILOTTI je velice moderní a robustní stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben ve velice elegantním designu, a v kombinaci velice kvalitních materiálů. Deska stolu je vyrobena z MDF materiálu v matném světle šedém provedení, pro uhlazený vzhled je deska pokryta pevným sklem. Díky základně, má jídelní stůl BILOTTI velice neobvyklý design, který určitě přiláká Vaši pozornost. Základna je vyrobena do tvaru písmene V, a je zevnitř pokryta laminovaným MDF v ořechovém odstínu. Vše…Zlevněný kousek Halmar Jídelní stůl BILOTTI, můžete získat zrovna tu na našich stránkách v oblíbené rubrice stoly do jídelny! Nyní pořídíte ještě další zboží z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu.

Velmi žádaný kus Halmar Jídelní stůl BILOTTI, sklo/matný světle šedý/ořech od výrobce Halmar jednoduše můžete pořídit zrovna se slevou! Nabídka od 17 090 Kč.