Halmar Kancelářská židle Torino, černá

Kancelářská židle Torino, černá Kancelářská židle TORINO nabídne za skvělou cenu reprezentativní vzhled, který na první... více informací »
Halmar Kancelářská židle Torino
Značka: Halmar
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Torino, černá Kancelářská židle TORINO nabídne za skvělou cenu reprezentativní vzhled, který na první...

Kancelářská židle Torino, černá Kancelářská židle TORINO nabídne za skvělou cenu reprezentativní vzhled, který na první pohled zaujme zejména propracovaným ergonomickým profilem. A pohodlí, které vyzařuje ze vzhledu židle Torino, také skutečně dostanete. A k tomu navíc plně stavitelný houpací mechanismus, robustní konstrukci i velmi kvalitní a příjemné materiály. O nekompromisní pohodlí se postará rozměrný a masivně polstrovaný sedák. Ten dokonale obejme Vaše tělo a přiměje Vás zaujmout komfortní a…
Akční a ve slevě produkt Halmar Kancelářská židle Torino, černá najdete bezstarostně tu v populární sekci židle do kanceláře. Nyní získáte podobné produkty z naší sekce z pohodlí domova. Mezi zákazníky oblíbená značka Halmar má k dispozici skvělé zboží. Přesvědčte se sami! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Halmar Kancelářská židle Torino, černá od populární značky Halmar naleznete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Akční ceny již od 3 190 Kč.