Halmar Konferenční stolek Kwadro, dub votan

Konferenční stolek Kwadro, dub votan Konferenční stolek Kwadro je klasický, ale přesto elegantní stolek. Stolek je kusem nábytku, který doplní a... více informací »
Halmar Konferenční stolek Kwadro
Značka: Halmar
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Kwadro, dub votan Konferenční stolek Kwadro je klasický, ale přesto elegantní stolek. Stolek je kusem nábytku, který doplní a...

Konferenční stolek Kwadro, dub votan Konferenční stolek Kwadro je klasický, ale přesto elegantní stolek. Stolek je kusem nábytku, který doplní a zútulní celý obývací pokoj. Navíc Vám poskytne místo pro odkládání drobností nebo vázy s čerstvými květinami. Praktičnost stolku je navíc zvýšena odkládací policí, kterou najdete pod hlavní deskou. Díky svému minimalistickému provedení se bude hodit skoro do všech prostorů, jelikož je snadno kombinovatelný s různými designovými styly. Stolek je vyroben v…Tento oblíbený produkt Halmar Konferenční stolek Kwadro, dub je k dostání mimo jiné na našem webu zařazený v sekci stolky do obýváku! Vyberte si ještě ostatní produkty z této známé sekce za výborné peníze! Máme toho více, máme v nabídce více produktů značky Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Halmar prodává vysoce kvalitní produkty. Však to vidíte sami!

Exkluzivní produkt Halmar Konferenční stolek Kwadro, dub votan od top značky Halmar jednoduše můžete sehnat zrovna ve slevě! Akční ceny od 1 490 Kč.