Halmar Konferenční stolek Moria, sklo, černý/měděný

Konferenční stolek Moria, sklo, černý/měděný Moria je konferenční stolek, který můžeme charakterizovat jako elegance a moderní design. Jedna se o... více informací »
Halmar Skleněný konferenční stolek Moria
Značka: Halmar
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Moria, sklo, černý/měděný Moria je konferenční stolek, který můžeme charakterizovat jako elegance a moderní design. Jedna se o...

Konferenční stolek Moria, sklo, černý/měděný Moria je konferenční stolek, který můžeme charakterizovat jako elegance a moderní design. Jedna se o kombinaci moderního vzhledu s kvalitou a nadčasovým provedením, které Vašemu interiéru chybí. Nechte se zlákat konferenčním stolek Moria a jeho luxusem, který bude vašemu obývacímu pokoji slušet. Nápaditá konstrukce je vyrobena z chromované oceli v měděném odstínu. Díky oceli docílíte dlouhodobou pevnost, odolnost a také vysokou nosnost. Těmito vlastnosti je… Tento levný produkt můžete získat právě nyní na našich stránkách v kategorii stolky do obýváku! Pořiďte si zlevněné produkty z naší rubriky za výhodnou cenu.

Exkluzivní výrobek Halmar Konferenční stolek Moria, sklo, černý/měděný od známé značky Halmar pořídíte u nás levně! Ceny od 3 890 Kč.