Halmar Křeslo Luxor, bílé

Křeslo Luxor, bílé Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem... více informací »
Halmar Křeslo Luxor
Značka: Halmar
12 390 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Luxor, bílé Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem...

Křeslo Luxor, bílé Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem přinést na trh něco inovativního, přesto pohodlného, ale především odolného a kvalitního. Nejdůležitějším prvkem tohoto křesla se tedy stal materiál použitý k čalounění. Křeslo je čalouněno výhradně pouze přírodní kůží, která na rozdíl od umělých materiálů nepraská, a je velice odolná a kvalitní. Neobvyklý je i tvar křesla, který je velmi nadčasový, díky svému…Tento designový výrobek je dostupný nyní tady na našich stránkách v oblíbené rubrice křesla do obýváku. Vyhledejte si ještě ostatní výrobky ve zmíněné sekci za super ceny.

Tento designový výrobek Halmar Křeslo Luxor, bílé s osvědčenou značkou Halmar snadno můžete najít na našich stránkách teď skutečně levně! Právě lze objednat jen za 12 390 Kč.