Halmar Křeslo Marshal, šedé

Křeslo Marshal, šedé Křeslo Marshal je velice luxusní a kompaktní křeslo, které snadno sladíte, ať už s klasickým nebo moderním interiérem. Toto... více informací »
Halmar Křeslo Marshal
Značka: Halmar
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Marshal, šedé Křeslo Marshal je velice luxusní a kompaktní křeslo, které snadno sladíte, ať už s klasickým nebo moderním interiérem. Toto...

Křeslo Marshal, šedé Křeslo Marshal je velice luxusní a kompaktní křeslo, které snadno sladíte, ať už s klasickým nebo moderním interiérem. Toto křeslo je význačné svoji elegancí, ergonomií a funkčností. Bezprostředně se stane nepostradatelným kusem nábytku ve Vaší domácnosti. Již na první pohled si u tohoto křesla všimnete jeho důmyslně promyšlené opěrky zad. Opěrka je ergonomicky tvarovaná, pro co největší pohodlí. Komfort Vám však zajistí i vysoký měkký sedák a opěrky rukou. Pro čalounění je použita… Kvalitní a levný produkt Halmar Křeslo Marshal, šedé jde sehnat také tu na našem webu zařazený v kategorii křesla do obýváku! Nyní můžete najít podobné produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova!

Tento nejprodávanější výrobek Halmar Křeslo Marshal, šedé originál od značky Halmar snadno můžete pořídit právě za výprodejovou cenu! V akci od 3 990 Kč.