Halmar Křeslo Optima, šedé

Křeslo Optima, šedé Relaxační křeslo Optima je velice útulný a zajímavý kus nábytku, a to především díky jeho polohovací funkci. Možnost... více informací »
Halmar Křeslo Optima
Značka: Halmar
6 390 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Optima, šedé Relaxační křeslo Optima je velice útulný a zajímavý kus nábytku, a to především díky jeho polohovací funkci. Možnost...

Křeslo Optima, šedé Relaxační křeslo Optima je velice útulný a zajímavý kus nábytku, a to především díky jeho polohovací funkci. Možnost polohování z něj dělá velmi praktický a funkční produkt. Nechte se rozmazlit elegantním a moderním kusem, který Vám krásně vyzdobí celou místnost. Polohovatelnost je snadno nastavitelná, pouze pomocí jednoduché páky. Stačí zvednout opěrku nohou nebo sklopit opěradlo, a vznikne prostor pro maximální odpočinek. Křeslo je také vybaveno přídavnými polštáři v oblasti opření…
Kvalitní a žádaný produkt lze získat teď na webu v populární sekci křesla do obýváku! Najděte si jiné kusy ze zmíněné kategorie za super ceny. Dodavatel Halmar dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě.

Kvalitní a oblíbený výrobek Halmar Křeslo Optima, šedé od dodavatele zboží Halmar lze zakoupit nyní až neuvěřitelně levně! Pouze nyní za 6 390 Kč.