Jídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – wenge

Vytvořte si z kuchyně útulné a harmonické místo, kde prožijete s rodinou a přáteli krásné okamžiky. Postará se o to stylový jídelní set 1 + 4 v... více informací »
Jídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – wenge
Značka: Kup Židle
7 990 Kč
Ověřit dostupnost
Vytvořte si z kuchyně útulné a harmonické místo, kde prožijete s rodinou a přáteli krásné okamžiky. Postará se o to stylový jídelní set 1 + 4 v...

Vytvořte si z kuchyně útulné a harmonické místo, kde prožijete s rodinou a přáteli krásné okamžiky. Postará se o to stylový jídelní set 1 + 4 v rustikálním provedení. Ladné linky setu z masivu dodají kuchyni na hřejivosti a měkké polstrování židlí zajistí strávníkům dokonalé pohodlí. Záruka 24 měsíců. 
Hlavní výhody jídelního setu 1 + 4 v rustikálním stylu – wenge

Nadčasový design
Židle a nohy stolu z masivu
Čalouněné židle
Výhodná cena

Nádherně si zařídit kuchyň nebylo nikdy snazší. A levnější. Jídelní set 1 +4 v rustikálním provedení je sladěný jako od bytového designéra, díky nadčasovému designu se navíc bude vyjímat v téměř jakékoliv interiéru. Což znamená, že jej bez obav můžete pořídit jako dárek pro oslavence či novomanžele.
Jídelní set se skládá ze čtyř židlí a jednoho obdélníkového stolu. Židle a nohy stolu jsou vyrobeny z masivu a deska stolu z odolné MDF desky, která je opatřená dýhou se vzorem buku. 
Rozměry stolu: Výška 74 cm, šířka 120 cm a hloubka 75 cm.
Rozměry židle: Výška 94 cm, šířka sedu 45 cm, hloubka sedu 50 cm a výška sedu 48 cm.
Parametry produktu:

Karton2
102x44x13

Výška (cm)
stůl – 74

Rozklad
Ne

Počet balení
3

Moření
Ořech

Demontované
Ano

Styl
Klasický

Tvar desky
Obdélníkový

Karton1
128x83x11

Karton3
102x43x13

Hloubka (cm)
stůl – 75

Typ podnože
4 nohy

Šířka (cm)
stůl – 120

Materiál kostry
Masiv

Materiál
Dýha

Levný kus Jídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – wenge najdete zrovna tu na stránkách ve známé kategorii jídelní sety! Najděte si další produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Kup Židle svým zákazníkům nabízí skvělé zboží. Podívejte se sami.

Zajímavý produkt Jídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – wenge s osvědčenou značkou Kup Židle jde pořídit momentálně v naši nabídce trvale výhodně. Ve skvělé akci za 7 990 Kč.