Jídelní židle DAMARA – dřevo, plast, látka, více barev šedobéžová

Jídelní židle DAMARA s polstrovaným sedákem je model, který si zamilovali zákazníci po celém světě. Židle je kombinací... více informací »
Jídelní židle DAMARA – dřevo
Značka: Kup Židle
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle DAMARA s polstrovaným sedákem je model, který si zamilovali zákazníci po celém světě. Židle je kombinací...

Jídelní židle DAMARA s polstrovaným sedákem je model, který si zamilovali zákazníci po celém světě. Židle je kombinací moderních materiálů – dřevo, plast a látka. Jídelní židle DAMARA je vhodná do celé řady interiérů, ať klasických nebo moderních. Vynikne v jídelně, pracovně či studentském pokoji. Nosnost 110 kg. 
Parametry:

Šířka
48 cm

Výška
80 cm

Hloubka
57 cm

Výška sedu
46 cm

Hloubka sedu
43 cm

Nosnost
110 kg


Tento kvalitní produkt Jídelní židle DAMARA – dřevo, plast, látka, více barev můžete najít zrovna tu na našich stránkách v sekci kuchyňské židle! Pořiďte si akční produkty z této oblíbené rubriky za super ceny. To ale však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce více kvalitních produktů značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Jídelní židle DAMARA – dřevo, plast, látka, více barev šedobéžová od kvalitní společnosti Kup Židle snadno seženete na našich stránkách nyní za super cenu. Právě nyní za 1 490 Kč.