Jídelní židle FORSA –⁠ kov/látka, šedá

Šedá židle FORSA je moderní kus nábytku, který se bude skvěle hodit do tlumeného uspořádání industriální kuchyně nebo jídelny. Židle bez... více informací »
Jídelní židle FORSA –⁠ kov/látka
Značka: Kup Židle
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Šedá židle FORSA je moderní kus nábytku, který se bude skvěle hodit do tlumeného uspořádání industriální kuchyně nebo jídelny. Židle bez...

Šedá židle FORSA je moderní kus nábytku, který se bude skvěle hodit do tlumeného uspořádání industriální kuchyně nebo jídelny. Židle bez područek je vybavena středně velkým opěradlem, které bylo vhodně tvarováno, což zvyšuje komfort odpočinku. Sedák židle s opěradlem je čalouněný šedou látkou hebkou na dotek.
Ergonomická židle je umístěna na soustružených nohách, vyrobena z černé práškové oceli. Takový podstavec zároveň zaručuje zvýšenou stabilitu a odolnost nábytku.  

Parametry produktu:  
– šířka 47 cm
– hloubka 56 cm
– výška 85 cm
– výška sedu 49 cm
Materiál:
– tkanina 
– ocel s práškovým nástřikemZcela unikátní produkt Jídelní židle FORSA –⁠ kov/látka, lze zakoupit také tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii kuchyně! Nyní si můžete vybrat zlevněné výrobky ve zmíněné kategorii za parádní cenu! Známý výrobce Kup Židle pro vás připravuje špičkové produkty. To není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Jídelní židle FORSA –⁠ kov/látka, šedá od předního výrobce Kup Židle seženete právě nyní extra výhodně! Aktuálně v akci za 1 090 Kč.