Židle a stoly pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle FAMORA — černá, nosnost 130 kg

Tento akční a ve slevě produkt Kancelářská ergonomická židle FAMORA — černá, nosnost 130 kg od známé kvalitní značky Kup Židle najdete u nás teď za akční cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 490 Kč.
Kancelářská ergonomická židle FAMORA — černá
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
4 490

Kancelářská ergonomická židle FAMORA je špičková volba pro ty, kteří kladou důraz na komfort v pracovním prostředí. Inovativní design zabezpečuje prodyšnost a sezení je tak vždy příjemné a zdravé. Synchronní mechanismus s možností plynulého nastavení vám umožňuje dosáhnout dokonalé ergonomie, kterou oceníte při dlouhých pracovních hodinách. Nosnost židle je 130 kg se zárukou 36 měsíců.
Hlavní výhody ergonomické kancelářské židle FAMORA

synchronní mechanismus s aretací ve 2 pozicích
automatické nastavení tuhosti mechanismu
úhlově a výškově nastavitelný podhlavník
výškově nastavitelné područky 
nosnost 130 kg

FAMORA je navržena ta, aby vám při práci přinesla pohodlí a hlavně zdravé posezení. Na židli vydržíte bez problémů sedět celý den, a to zejména díky synchronnímu mechanismu. Ten umožňuje plynulou úpravu úhlu sedáku a opěráku tak, aby se židle přizpůsobila vašim individuálním potřebám. Navíc je mechanismus vybavený automatickým nastavením tuhosti podle tělesné hmotnosti uživatele a zajišťuje tak optimální podporu.
Podhlavník je výškově i úhlově nastavitelný. Výškově nastavitelné jsou i područky s měkkou dotykovou plochou. Tak budete mít vždy správnou oporu pro vaše ruce a ramena. Flexibilní bederní opora pak dodává podporu pro vaši páteř, což je klíčové pro správné držení těla během dlouhých hodin práce. Díky prodyšné síti na sedáku, opěráku a podhlavníku si můžete být jisti, že sezení nebude nepříjemné ani v parném létě. Komfort zajistí 90 mm vysoký čaloun sedáku pro pohodlné sezení.
Kolečka s průměrem 60 mm jsou vhodná pro všechny typy podlah. 
Rozměry

Celková výška 116 – 134,5 cm
Celková šířka 69 cm
Celková hloubka 67 cm
Výška sedu 42 – 51,5 cm
Výška područek 62,5 – 82,5 cm
Hloubka sedu 46 cm
Šířka sedu 52 cm
Výška opěráku 73,5 – 82,5 cm