Kancelářská ergonomická židle na kolečkách RIM EASY PRO EP 1207 – s područkami, černá

Moderní kancelářská otočná židle RIM EASY PRO EP 1207 se pyšní velmi pohodlnou konstrukcí a svým jedinečným vzhledem, díky... více informací »
Kancelářská ergonomická židle na kolečkách RIM EASY PRO EP 1207 – s područkami
Značka: RIM
7 655 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kancelářská otočná židle RIM EASY PRO EP 1207 se pyšní velmi pohodlnou konstrukcí a svým jedinečným vzhledem, díky...

Moderní kancelářská otočná židle RIM EASY PRO EP 1207 se pyšní velmi pohodlnou konstrukcí a svým jedinečným vzhledem, díky kterému se hodí do jakýchkoliv prostor. Nosnost 135 kg. Záruka 3 roky. 
Hlavní výhody kancelářské židle na kolečkách RIM EASY PRO EP 1207

Moderní design vhodný do každého interiéru
Výškově stavitelná bederní opěrka a široký rám
Ergonomicky tvarovaný sedák 

Tato designová židle je vybavena opěradlem s plastovým rámem a čalouněním Bondai. Výškově stavitelná bederní opěrka spolu s širokým rámem zajišťují maximální pohodlí uživatele. K němu výrazně příspívá i ergonomicky tvarovaný sedák, který je vyplněný pěnou PUR.
Synchronní mechanika s bočním nastavením ST1 se přizpůsobí každému uživateli, stejně tak sedadlo a opěradlo, které sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby s možností aretace v 5 polohách. Podnož je z pětiramenného plastového černého kříže a bržděných koleček na tvradou i měkkou podlahu. 
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu.  Tento akční produkt je k sehnání právě na webu ve známé kategorii kancelář! Nyní si můžete koupit unikátní produkty z této známé kategorie za akční cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další vybrané kousky značky RIM. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný kus Kancelářská ergonomická židle na kolečkách RIM EASY PRO EP 1207 – s područkami, černá od známé značky RIM jednoduše seženete právě nyní skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 7 655 Kč.