Židle a stoly pro kanceláře

Elektricky výškově stavitelný rám stolu HARBOR — více barev

Unikátní a oblíbený výrobek Elektricky výškově stavitelný rám stolu HARBOR — více barev od oblíbené značky Kup Židle je k dostání na našich stránkách nyní extra se slevou. Výhodně za super cenu 7 990 Kč.
Elektricky výškově stavitelný rám stolu HARBOR — více barev
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
7 990

Zlepšte své pracovní prostředí s naším inovativním výškově nastavitelným stolovým rámem HARBOR. Díky elektrickému dvoumotorovému pohonu a třístupňovému zdvihacímu mechanismu získáte naprostou kontrolu nad vaším pracovním prostorem a kdykoliv budete moci při práci změnit pozici a udržet si tak zdravé držení těla.
Hlavní výhody elektricky výškově stavitelného stolového rámu HARBOR

dvoumotorový pohon
třístupňový zdvihací mechanismus
stabilní a robustní rám
široké kluzáky s rektifikací pro vyrovnání nerovností podlahy

Robustní rám zajišťuje vysokou stabilitu a spolehlivost, i při náročném každodenním používání. S celkovou výškou stolu nastavitelnou v rozmezí 620 – 1270 mm se snadno přizpůsobí každému uživateli i všemu, co po stolu požaduje. Rychlost nastavení 32 mm/s vám umožní rychle a plynule přepínat mezi pozicí vsedě a vestoje, podporující tak zdravé držení zad. Ovládání je intuitivní a snadné díky ovladači na přední hraně stolu. Ten umožňuje přístup nejen k základnímu polohování nahoru a dolů, ale i k 4 paměťovým slotům, které vám umožňují okamžitě nastavit uloženou výšku. Navíc se zárukou bezpečnosti v podobě antikolizní funkce — ta pohyb stolu zastaví, pokud narazí na překážku. S certifikací TÜV můžete mít jistotu, že tento stůl splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Díky integrované USB nabíječce pak můžete pohodlně dobíjet svá elektronická zařízení.
Rozpětí šířky podnoží od 1100 do 1600 mm poskytuje dostatek prostoru pro váš pracovní stůl a další vybavení. Stůl má široké kluzáky s rektifikací, které dokonale vyrovnávají nerovnosti podlahy v rozmezí 0-10 mm, což přispívá k jeho vysoké stabilitě a pohodlí při práci. Nosnost 80 kg.
Investujte do svého zdraví a produktivity s tímto výjimečným nástrojem pro moderní pracovní prostředí, který doprovází 48-měsíční záruka. Jedná se o samostnou konstrukci stolu, ke které je nutné dokoupit desku.
Rozměry

celková výška stolu: 62 – 127 cm
rychlost nastavení: 32 mm/s
rozpětí šířky podnoží: 110 – 160 cm
šířka vodorovné nohy 70 cm