Kancelářské křeslo STAR – čalouněné, šedá/béžová

Moderní kancelářská křeslo na kolečkách STAR čalouněné příjemnou a odolnout látkou na sedací části a ekokůží na vnější části. Díky... více informací »
Kancelářské křeslo STAR - čalouněné
Značka: Kup Židle
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kancelářská křeslo na kolečkách STAR čalouněné příjemnou a odolnout látkou na sedací části a ekokůží na vnější části. Díky...

Moderní kancelářská křeslo na kolečkách STAR čalouněné příjemnou a odolnout látkou na sedací části a ekokůží na vnější části. Díky mimořádně pohodlnému polstrování a stylovému designu se do židle zamilujete na první posezení. Na bytelnosti křeslu přidává kovový pochromovaný kříž. Nosnost 120 kg. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
výškově nastavitelné
výška sedu 44-53 cm
šířka sedu 45 cm 
houpací mechanismus
kovový pochromovaný kříž
Tento skvělý kus Kancelářské křeslo STAR – čalouněné, je dostupný přímo tady a teď na našem webu v populární rubrice kancelář. Prozkoumejte parádní produkty z této rubriky za skvělou cenu. To není všechno, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kousky od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Designový výrobek Kancelářské křeslo STAR - čalouněné, šedá/béžová od výrobce Kup Židle snadno můžete pořídit zrovna za akční cenu. Cena od 3 390 Kč.