Plastová jídelní židle Stima B-SIDE – bez područek Transparente

Odolná plastová jídelní židle bez područek Stima B-SIDE je vhodná do interiéru, zátěžového provozu i pro venkovní použití.... více informací »
Plastová jídelní židle Stima B-SIDE – bez područek Transparente
Značka: Kup Židle
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Odolná plastová jídelní židle bez područek Stima B-SIDE je vhodná do interiéru, zátěžového provozu i pro venkovní použití....

Odolná plastová jídelní židle bez područek Stima B-SIDE je vhodná do interiéru, zátěžového provozu i pro venkovní použití. Vyrobena z lesklého polykarbonátu ve dvou barvách. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody jídelní plastové židle bez područek Stima B-SIDE

Vyrobena z lesklého a odolného polykarbonátu 
Snadná údržba
Stohovatelná

Moderní transparentní jídelní židle Stima B-SIDE se stane výrazným prvkem interiérů jídelen, balkonů, teras i venkovního posezení. Nabízíme dvě barevná provedení – čirou a kouřovou. Židle je vyrobená z polykarbonátu s lesklým povrchem. Snadno se tak čistí a odolá i venkovním podmínkám.
Sedák i zádový opěrák jsou příjemně tvarovány, aby bylo sezení co nejpohodlnější. Svou odolnou konstrukcí je židle vhodná také do zátěžového provozu. Židle je stohovatelná. Nosnost 120 kg. Žádaný produkt Plastová jídelní židle Stima můžete získat pohodlně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii kuchyňské židle. Nyní si můžete koupit akční výrobky ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! V očích zákazníků populární značka Kup Židle vám nabízí velmi kvalitní produkty.

Oblíbený a kvalitní kus Plastová jídelní židle Stima B-SIDE – bez područek Transparente od výrobce Stima jednoduše pořídíte u nás právě opravdu výhodně! Nyní lze objednat jen za 2 990 Kč.