Psací stůl CONTI – dub votan, antracit

Psací stůl CONTI je v moderním designu. Skvěle se hodí do kanceláře nebo domácí pracovny. Psací stůl CONTI je v kombinaci... více informací »
Psací stůl CONTI – dub votan
Značka: Kup Židle
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl CONTI je v moderním designu. Skvěle se hodí do kanceláře nebo domácí pracovny. Psací stůl CONTI je v kombinaci...

Psací stůl CONTI je v moderním designu. Skvěle se hodí do kanceláře nebo domácí pracovny. Psací stůl CONTI je v kombinaci odstínu dub votan a antracit. Součástí stolu je dostatek úložného prostoru v podobě tří otevřených polic a jednoho šuplíku pro vaše pracovní dokumenty a mnoho dalšího. 
Rozměry:
– šířka: 122 cm
– hloubka: 57 cm
– výška: 90 cm
Materiál:
– dýhovaná nábytková deska

Levný produkt Psací stůl CONTI – dub votan, antracit je k dostání jednoduše tu na webu v oblíbené kategorii kancelářské psací stoly. Pořiďte si ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další produkty od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Psací stůl CONTI – dub votan, antracit pocházející od značky Kup Židle můžete pořídit tady a teď ve slevě! Cena již od 1 699 Kč.