Relaxační křeslo COMFORT s elektrickým polohováním — šedá

Relaxační křeslo Comfort je potaženou látkou v barevném provedení šedá. Křeslo je plynule polohovatelné pomocí elektrického ovládání, včetně... více informací »
Relaxační křeslo COMFORT s elektrickým polohováním — šedá
Značka: Kup Židle
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo Comfort je potaženou látkou v barevném provedení šedá. Křeslo je plynule polohovatelné pomocí elektrického ovládání, včetně...

Relaxační křeslo Comfort je potaženou látkou v barevném provedení šedá. Křeslo je plynule polohovatelné pomocí elektrického ovládání, včetně zvednutí křesla pro snadnější vstávání. Součástí křesla je boční kapsa. Čalounění příjemnou a odolnou látkou, nosnost křesla je až 120 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody relaxačního TV křesla s elektrickým polohováním COMFORT

Elektrické polohování
Praktická kapsa na ovladač
Masivní polstrování
Stabilita díky kovové konstrukci
Čalounění odolnou látkou, která se snadno udržuje

Na ovladači lze samostatně polohovat výsuvnou podnožku, sklopení opěráku a navíc lze křeslo polohovat až do vzpřímené polohy, kdy můžete z křesla vstát bez pomoci. Díky pevné kovové konstrukci je navíc křeslo velice stabilní a odolné proti jakémukoliv překlopení. 
Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky. Na vnější straně křesla je velmi praktická látková kapsa na ovladač polohování. Díky tomuto ovladači si můžete upravit polohu křesla dle své libosti.
Parametry:
Šířka: 81 cmHloubka: 96 cmVýška: 106 cmVýška sedu: 49 cmNosnost: 120 kgHmotnost: 37 kg

Exkluzivní výrobek jde pořídit ještě tady na stránkách v oblíbené kategorii obývací pokoj! Pořiďte si ještě další produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další produkty od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Kup Židle pro vás vyrábí vysoce kvalitní sortiment.

Tento kvalitní kus Relaxační křeslo COMFORT s elektrickým polohováním — šedá originál od výrobce Kup Židle snadno můžete získat tady nyní téměř zdarma. Ceny již od 9 999 Kč.