Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID — dřevo/látka, více barev Bílá-vzor zelené listí

Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID je moderního vzhledu a díky jeho rozměrům je velice pohodlné. Máte tak jistotu, že... více informací »
Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID —  dřevo/látka
Značka: Kup Židle
8 590 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID je moderního vzhledu a díky jeho rozměrům je velice pohodlné. Máte tak jistotu, že...

Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID je moderního vzhledu a díky jeho rozměrům je velice pohodlné. Máte tak jistotu, že vás čeká královské sezení. Křeslo se vyrábí z bukového dřeva a je čalouněný v několika barvách látky. Podnož je tvořena čtyřmi dřevěnými nohami. Součástí křesla je i taburet, který dodá vašemu odpočinku ještě více pohodlí. Taburet je čalouněný ve stejné barvě jako křeslo.
Parametry křesla:
Rozměry (ŠxHxV): 86x73x105 cm
Výška sezení: 42 cm
Hloubka sezení: 48 cm
Výška spodního prostoru od podlahy: 13 cm
Hmotnost: 34 kg
Taburet: 53x42x53 cm
Unikátní produkt je k dispozici právě zde u nás v oblíbené sekci křesla do obýváku. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této známé rubriky v akci! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento výjimečný výrobek Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID — dřevo/látka, více barev Bílá-vzor zelené listí pocházející od značky Kup Židle snadno seženete na našich stránkách teď právě se slevou. Nyní pořídíte jen za 8 590 Kč.