Židle a stoly pro kanceláře

Herní křeslo Ultradesk Throne – kov, látka, černá, nosnost 150 kg

Tento žádaný výrobek Herní křeslo Ultradesk Throne – kov, látka, černá, nosnost 150 kg originál od značky Kup Židle můžete najít tady teď právě za příznivou cenu. Aktuálně výhodně za 10 290 Kč.
Herní křeslo Ultradesk Throne – kov
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
10 290

Herní křeslo Ultradesk Throne díky svému stylovému designu zapadne do každé místnosti s počítačem. Konstrukce křesla přináší znatelně vyšší úroveň ergonomie a jeho mechanismy byly vybaveny řadou doplňkových funkcí. Nový typ čalounění v černém odstínu si udrží perfektní vzhled po velmi dlouhou dobu a potěší vysokým pohodlím. Křeslo je vhodné pro děti i dospělé. Nosnost je 150 kg. 

Čalounění
Čalounění z inovativních tkanin je odolné a snadno se udržuje.Tento nejkvalitnější materiál je působivý nejen vizuálně, ale hlavně překvapí při prvním přímém kontaktu. Mezi jeho výhody také patří extrémní odolnost proti oděru a pozitivní ventilační vlastnosti. THRONE je zárukou pohodlného hraní i práce.

 
 
 
Konstrukce
Kovová konstrukce rámu je vyrobena z nejkvalitnějších surovin a vytváří pevný a spolehlivý základ pro pěnovou výplň a vnější čalounění. Díky zesíleným částem bylo možné dosáhnout maximální nosnosti 140 kilogramů a velkolepé stability hodné nábytku profesionální třídy. Židle byla profilována tak, aby poskytovala maximální oporu páteři po celé její linii.

 

Podle vlastního pohodlí
Sklon opěradla můžete změnit v rozsahu od 90 do 170 stupňů. Je zde i možnost sklopení sedadla. Ve spojení s pístem je zodpovědný za plynulé nastavení výšky sedadla. Nastavení se mění pomocí snadno přístupných páček umístěných na spodní straně sedadla – pro jejich ovládání nemusíte vstávat!

 
 
Ergonomie
Nejen opěradlo dostalo pečlivě navržený profil. Vnější struktura sedadla byla rovněž založena na nejnovějším výzkumu správné polohy těla při používání počítače za stolem. Vyznačuje se ergonomickými tvary po celé užitné ploše. Sedadlo bylo rozšířeno, aby maximalizovalo pohodlí a poskytlo hráčům větší volnost pohybu.

Měkké područky 4D mají možnost nastavení polohy až ve čtyřech rovinách, díky čemuž se tato herní židle ještě více přizpůsobí individuálním očekáváním. Horní potahy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který prodlužuje životnost tohoto vysoce absorbovaného prvku židle.

 
 
Sada obsahuje také dva polštáře, které ještě více zvyšují ergonomické vlastnosti výrobku. Jsou navrženy tak, aby podporovaly krk a bederní části vaší páteře, a lze je snadno namontovat na opěradlo židle.
 
 
Specifikace
Hloubka: 50,5 cmŠířka: 57,5 cmVýška: 130-137 cm