Židle a stoly pro kanceláře

Herní křeslo FIGHTER – látka, černá/zelená

Vysoce kvalitní kus Herní křeslo FIGHTER – látka, černá/zelená pocházející od značky Kup Židle pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce ve slevě. Nabídky již od 2 280 Kč.
Herní křeslo FIGHTER – látka
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
2 280

Elegantní a výrazné sportovní kancelářské křeslo FIGHTER  v designu sedačky závodního vozu se zaoblenými liniemi. Má výborné ergonomické rozvržení. Potah je kombinací černé a zelené látky (nejedná se o koženku) s decentním prošíváním celého křesla a perforovanou sedací částí, která zaručuje vzdušnost. Kostra je z ocelových ohýbaných trubek. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody herního křesla FIGHTER

Moderní herní design
Čalounění příjemnou látkou
Polstrované područky
Pogumovaná kolečka v ceně
Výhodná cena

Kvalitní polstrování sedáku i opěráku z odolné PU pěny je zárukou pohodlného posezení při herních večerech. Ruce si můžete pohodlně položit na polstrovahé područky. Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Černý nylonový kříž je osazen pogumovanými kolečky na všechny povrchy.
Kvalita zpracování, důraz na pohodlí a ergonomii zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech i denní kancelářské práci. A díky barevným liniím se stane výrazným a nepřehlédnutelným solitérem.
Parametry

výška sedáku: 40 – 50 cm
šířka sedáku: 50 cm
šířka opěradla: 51 cm
celková výška: 110 – 120 cm
průměr kříže nohou na kolečka: cca 70 cm
kolečka: 11 x 50 mm
nosnost: 120 kg
hmotnost: 14 kg