Židle a stoly pro kanceláře

Herní židle SPERO — ekokůže, látka, černá/červená

Ve slevě tento výrobek Herní židle SPERO — ekokůže, látka, černá/červená značky ADK můžete nakoupit právě zde ve výhodné akci! Akční cena již od 2 790 Kč.
Herní židle SPERO — ekokůže
Ověřit dostupnost
Značka: ADK
2 790

Herní židle SPERO je kombinací jednoduchého designu a zároveň kontrastních barech herních židlí. Designové čalounění kombinuje hned dva druhy materiálů, červenou perforovanou tkaninu a odolnou černou ekokůži. Zatímco tkanina je prodyšná a oceníte ji zejména v horkých letních dnech, ekokůže je pevný materiál snadný na údržbu, který navíc přispívá k celkově uhlazenému vzhledu židle. Prostorný sedák je bohatě čalouněný a navíc vám svým tvarem pomůže zachovat si zdravé držení těla, stejně jako anatomicky tvarovaný opěrák s integrovaným podhlavníkem.
V jádru židle je základní mechanismus, který umožňuje nastavení výšky sedadla a nastavení tuhosti opěradla. Nastavení výšky je možné díky plynovému pístu, které je snadno ovladatelný jednou páčkou. Nastavení tuhosti opěradla je potom možné pomocí regulačního šroubu, kterým si sami zvolíte vámi preferovaný odpor. Nosnost 120 kg.
Rozměry:

Výška 111 – 120 cm
Šířka 59 cm
Hloubka 56 cm
Výška sedu 45 – 52 cm
Výška nastavení pístu 7 cm