Relaxační pohupovací křeslo z ohýbaného dřeva ANAFI — masiv buk, více barev Zelená

Relaxační křeslo ANAFI z ohýbaného masivního dřeva buku na pohupové podnoži s rovnými područkami. Křeslo má bavlněný potah a... více informací »
Relaxační pohupovací křeslo z ohýbaného dřeva ANAFI — masiv buk
Značka: Kup Židle
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo ANAFI z ohýbaného masivního dřeva buku na pohupové podnoži s rovnými područkami. Křeslo má bavlněný potah a...

Relaxační křeslo ANAFI z ohýbaného masivního dřeva buku na pohupové podnoži s rovnými područkami. Křeslo má bavlněný potah a je ve více barevných provedení. Ke křeslu je možné dokoupit i podnožku. Nosnost 100 kg.
Parametry:
rozměry [cm]: 59 x 68 x 102 (š x h x v)Hmotnost: 7 kg Výjimečný a žádaný produkt Relaxační pohupovací křeslo z ohýbaného dřeva ANAFI — masiv buk, více barev Zelená naleznete ještě tady u nás umístěný v rubrice obývací pokoj! Vyberte si podobné výrobky z této populární kategorie v bezva akci. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Kup Židle dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky

Diskontní kus Relaxační pohupovací křeslo z ohýbaného dřeva ANAFI — masiv buk, více barev Zelená od oblíbené značky Kup Židle jednoduše můžete získat zde teď právě v akci. Ceny od 1 299 Kč.