Rohový psací stůl LEROS — dub

Rohový psací stůl Leros je vyrobený v barevném provedení dub Shannon. Součástí stolu jsou čtyři police, které si můžete... více informací »
Rohový psací stůl LEROS — dub
Značka: Kup Židle
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Rohový psací stůl Leros je vyrobený v barevném provedení dub Shannon. Součástí stolu jsou čtyři police, které si můžete...

Rohový psací stůl Leros je vyrobený v barevném provedení dub Shannon. Součástí stolu jsou čtyři police, které si můžete nechat namontovat na pravou nebo na levou stranu, podle toho jak Vám to bude vyhovovat. Stůl se skvěle hodí do Vaší pracovny nebo dětského pokoje. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 112 cm
Hloubka: 101 cm
Výška: 77 cm
Hmotnost: 28 kg
Povrch: dub
Tento levný produkt Rohový psací stůl LEROS — máte možnost najít bez problémů tady na našem webu umístěný v rubrice kancelář! Najděte si kvalitní výrobky z této kategorie za báječnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další vybrané kousky od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný výrobek Rohový psací stůl LEROS — dub od značky Kup Židle snadno můžete pořídit právě teď za výprodejovou cenu. Nabídka od 2 190 Kč.