SYLVA zahradní houpačka dřevěná

Dřevěná zahradní houpačka z borovicového dřeva a se zelenou stříškou. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně... více informací »
SYLVA zahradní houpačka dřevěná
Značka: Kup Židle
8 090 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná zahradní houpačka z borovicového dřeva a se zelenou stříškou. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně...

Dřevěná zahradní houpačka z borovicového dřeva a se zelenou stříškou.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.výška výrobku170cmšířka výrobku192cmhloubka výrobku130cmvýška opěradla68cmhloubka sedáku45cmšířka sedáku150cmvýška sedu od země43cmrozměr konstrukce stříšky192x130cmhmotnost celkem40kgnosnost3x80kgkapacita3 osobymateriál konstrukceborovicemateriál stříšky a podušekpolyester (stříška)možnost rozložení na lůžkonebarvahnědá impregnace + zelená (stříška)rozměr balení194x77x11cmmateriál baleníkartonKvalitní a levný kus SYLVA zahradní houpačka dřevěná je dostupný bez obtíží tu na webu umístěný v sekci zahrada! Nyní získáte ještě podobné zboží z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! Známý dodavatel Kup Židle dlouhodobě nabízí top sortiment.

Nejprodávanější kousek SYLVA zahradní houpačka dřevěná od skvělého a známého výrobce Kup Židle je k sehnání tady teď právě výhodně. Cena již od 8 090 Kč.