UNIQUE Kancelářská židle Thunder, šedá

Kancelářská židle Thunder, šedá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v elegantním barevném... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle Thunder
Značka: UNIQUE
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Thunder, šedá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v elegantním barevném...

Kancelářská židle Thunder, šedá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v elegantním barevném provedení. Hodí se do studentských pokojů i kanceláří a potěší každého, kdo se rád obklopuje prodyšnými materiály a dává přednost designové lehkosti. Sedák židle Thunder je potažen membránovou látkou s vysokou prodyšností a odolností proti otěru. Netradičně je pak řešené opěradlo: to u židle Thunder tvoří oblíbený síťovaný výplet, zajišťující dokonalou prodyšnost a… Tento unikátní produkt UNIQUE Kancelářská židle Thunder, je k sehnání prostě tady u nás zařazený v sekci židle do kanceláře! Připravili jsme zcela nové produkty z této známé rubriky za rozumné peníze!

Tento velmi oblíbený produkt UNIQUE Kancelářská židle Thunder, šedá od kvalitní společnosti UNIQUE pohodlně nakoupíte v naší nabídce pořád výhodně. V současnosti za 4 190 Kč.