UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/síťovina/tkanina

Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo HERO
Značka: UNIQUE
12 390 Kč
Ověřit dostupnost
Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v...

Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Strohé provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Robustní leštěná hliníková základna židle Hero představuje nestárnoucí klasiku. Je navíc zárukou vysoké stability a 130 kg nosnosti židle. Díky plynovému pístu je možné nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm. O…
Akční a ve slevě produkt UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, máte možnost nakoupit právě teď na našich stránkách umístěný v rubrice židle do kanceláře! Najděte si parádní výrobky z této populární sekce za parádní cenu.

Výjimečný a žádaný kus UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/síťovina/tkanina od populární značky UNIQUE snadno seženete u nás za akční cenu! Cena již od 12 390 Kč.