UNIQUE Kancelářské křeslo Spinelly, černá/šedá

Kancelářská židle Spinelly, černá/šedá Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo Spinelly
Značka: UNIQUE
12 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Spinelly, černá/šedá Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená...

Kancelářská židle Spinelly, černá/šedá Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým pohodlím a širokými možnostmi nastavení. Pětiramenná báze židle s univerzálními kolečky, je vyrobena z leštěného hliníku, stejně jako další základní prvky konstrukce. Díky tomu nabídne tato židle jak vynikající stabilitu a odolnost, tak nosnost plných 130 kg. Díky výkonnému plynovému pístu si pak můžete nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm.…Kvalitní a levný výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo Spinelly, černá/šedá můžete najít také tu na našem webu zařazený v kategorii židle do kanceláře. Máme pro vás parádní produkty z této oblíbené sekce za akční cenu! Přední dodavatel UNIQUE má k dispozici vynikající zboží Udělejte si radost. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete více kousků značky UNIQUE. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a akční kus UNIQUE Kancelářské křeslo Spinelly, černá/šedá od top značky UNIQUE jednoduše naleznete právě teď opravdu výhodně! Nyní pořídíte jen za 12 890 Kč.