Zahradní rozkládací stolek VETURA — plast, zelená

Plastový zahradní rozkládací stůl Vetura je velmi praktický pro uskladnění. V nerozloženém stavu má rozměry 72x6x92 cm. Stůl je velmi pevný a... více informací »
Zahradní rozkládací stolek VETURA — plast
Značka: Kup Židle
990 Kč
Ověřit dostupnost
Plastový zahradní rozkládací stůl Vetura je velmi praktický pro uskladnění. V nerozloženém stavu má rozměry 72x6x92 cm. Stůl je velmi pevný a...

Plastový zahradní rozkládací stůl Vetura je velmi praktický pro uskladnění. V nerozloženém stavu má rozměry 72x6x92 cm. Stůl je velmi pevný a odolný a je vhodný i pro každodenní použití. Rozměry plastového stolu v rozloženém stavu jsou 79x72x70 cm.
Parametry:
Šířka: 79 cmHloubka: 72 cmVýška: 70 cm
Hodně žádaný výrobek Zahradní rozkládací stolek VETURA — plast, zelená máte možnost získat právě teď na stránkách v sekci zahrada. Vyhledejte si akční produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí! V očích zákazníků populární výrobce Kup Židle může nabídnout vynikající výrobky. Udělejte radost sami sobě. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Zahradní rozkládací stolek VETURA — plast, zelená od známé značky Kup Židle snadno naleznete nyní skutečně výhodně. Akční cena již od 990 Kč.